100% מסורת:

בLeonidas מכינים את השוקולד במיטב המסורת הבלגית קרוב ל-100 שנה, על פי ידע העובר מדור לדור. הניסיון והמיומנות רבת השנים, מאפשרים לך להנות מהשוקולד הבלגי הטוב בעולם.

100% קקאו:

שוקולד Leonidas עשוי 100% פולי קקאו אשר נבחרים בקפידה.
חמאת הקקאו הרכה נמסה בעדינות בפה ממש כמו...חמאה.

100% טעם:

שקדים מפצפצים, אגוזי לוז פריכים מטורקיה, קקאו ארומטי ודובדבני מורלו מתקתקים... המילוי העשיר בטעמים וציפוי השוקולד הרך יוצרים חגיגה של טעמים ערבים לכל חיך.

100% איכות:

המרכיבים האיכותיים אשר יוצרים את השוקולד, נאספים בכל קצוות תבל על מנת שתהנו משוקולד בלגי איכותי ומשובח.

100% טריות:

חלב טרי, שמנת עשירה וחמאה טריה. ב Leonidas מכינים את השוקולד ממרכיבים טריים בלבד ומטיסים אותו היישר אליכם בכדי שתוכלו להתפנק עם שוקולד טרי ועשיר בטעם.

% 100 לאונידס:

במבחן טעימה שנערך לאחרונה בבלגיה, נבדק מהו השוקולד הטעים ביותר. רוב האנשים בחרו בשוקולד Leonidas. כך שניתן לומר ללא ספק ש Leonidas הוא השוקולד הבלגי הטוב בעולם...
1910

קונדיטור צעיר בשם לאונידס קסטקידס נוסע לבלגיה על מנת להציג את מוצריו בתערוכה בינלאומית בבריסל וזוכה במדליית ברונזה.
ב-1913 הוא זוכה במדליית הזהב היוקרתית ביריד גנת' בזכות הפרלינים המשובחים שלו. בעקבות הזכיה, עוזב לאונידס את תחום הקונדיטוריה ומתמקד בהכנת שוקולד. כעבור מספר חודשים פותח השוקולייטר הצעיר את חנות השוקולד הראשונה שלו בבריסל.

1935

חנות השוקולדים המשפחתית עוברת לידיו של האחיין הצעיר אשר רוקח מגוון עשיר של פרלינים חדשים והופך את חזון דודו למציאות: מגוון עשיר של שוקולדים טעימים, ערבים לכל חיך.

1970-2000

חנות השוקולד המשפחתית פורצת את גבולות הטעם המקומי ומגיעה, בחלוף שלושים שנה, לכ- 1700 חנויות שוקולד ב- 40 מדינות בעולם, המציעות מבחר עשיר של למעלה מ- 80 סוגי פרלינים.

אוקטובר 2005

חזונו של לאונידס קסטידס מגיע גם לישראל. חנות הדגל נפתחה ברמת השרון כך שגם אתם יכולים להנות מהשוקולד הבלגי הטוב בעולם.


מוזיקת ג'אז ושנסונים ברקע, יחס אישי ומפנק וניחוחות השוקולד יוצרים יחד חווית קניה חמימה. במקביל עובד הזוג על פתיחת סניפים נוספים עם רעיונות מקוריים ומכירת זכיונות. הרעיון ליצור מקום אירופאי עם מגע ישראלי הוליד שילוב חמים ומתקתק. ההשראה האירופאית בעיצוב החנות משתקפת באהילים השונים על גווני הכתום ושער כניסה שיוצרת הקשת בתקרה. השימוש בצורות המתעגלות תורם להרגשה החמימה והדלפק עוצב במיוחד כמסלול קניה חוויתי לאורך שלל הפרלינים. חזונו של Leonidas הגיע גם לישראל כשהשוקולד הבלגי הטוב בעולם פתח את סניף הדגל ברמת השרון. אסנת ושלומי צינגלר חזרו משליחות בבלגיה שם טיילו, ספגו תרבות אירופאית ובעיקר הריחו המון שוקולד. באוקטובר 2005 החליטו שאחרי קרוב ל-2000 סניפים ברחבי העולם גם לנו מגיע Leonidas.

לאונידס שוקולד בלגי - פרלינים, מתנות, קפה, הזמנת שוקולדים, שוקולד ללא סוכר, מארזי שוקולד, משלוחי שוקולד, מתנות לעסקים
אמיר להב - עיצוב אתרים צור קשר | חדש | עיתונות | מאז ועד היום | חטיבה עסקית | שליחויות | סניפים | מארזים | שוקולד | ראשי